Denim jeans - kobiety

120 pozycji

Elastyczne i wygodne niczym legginsy

Krój typu jegginsy jest dopasowujący się do ciała - podkreśla talię i okolice ud aż do wąskich nogawek, sięgających kostek. Nasze jegginsy są wykonane z najbardziej miękkiego i elastycznego denimu, który się nie odkształca i zachowuje swój kształt.

Jegging

Naprawdę dopasowane dżinsy

Krój typu true skinny jest jak druga skóra otulająca talię i uda, ma wąskie, ale proste nogawki do kostek. Wykonane z elastycznego materiału, który zachowuje swój kształt.

True Skinny

Dopasowane, ale przy tym eleganckie

Krój typu vintage slim dopasowuje się do sylwetki w okoliach talii i ud oraz ma wąskie nogawki. W odróżnieniu od kroju skinny true, mają wysoki stan i są luźniejsze wokół kostek. Lekko rozciągliwe.

Vintage Slim

Prosta klasyka

Krój typu classic straight to prosta konstrukcja opinająca biodra i uda, z prostą nogawką od okolicy kolan. Wykonane z elastyczniejszego materiału, idealnego na codzień.

Classic Straight

Szerszy krój dla maksymalnego komfortu

Krój 90's loose jest delikatnie szerszy w okolicach bioder i ud, z luźnymi nogawkami. Wykonany z mocniejszego, ale przyjemnego w dotyku materiału.

90´s Loose

Stylowe jeansy damskie GAP wpisują się w dzisiejsze trendy. Kroje stworzone z myślą o każdej sylwetce. Zamów jeansy GAP i pozwól, by Twój styl wyróżniał się dzięki dobrze wykonanym materiałom.