Karty podarunkowe GAP

1. Zasady ogólne

Niniejsze zasady i warunki dotyczą zakupu kart podarunkowych GAP, zakupionych sklepie internetowym www.gap.pl. Wydawcą karty podarunkowej jest CS Retail 1969 s.r.o.

Kupując kartę podarunkową GAP, wyrażasz zgodę na Regulamin. CS Retail 1969 s.r.o. zastrzega sobie prawo do modyfikacji lub ograniczenia warunków zawartych w Regulaminie, bez uprzedniego informowania o wprowadzonych zmianach. Aktualny regulamin dostępny jest tutaj.

Karta podarunkowa GAP ma formę elektroniczną lub fizyczną.

 

Z karty podarunkowej GAP można korzystać tylko i wyłącznie w kraju, w którym została zakupiona, w sklepie internetowym www.gap.pl. Kartą podarunkowa GAP można uiścić opłatę za całe zamówienie lub określoną część wartości zamówienia czy określonego produktu.

Jeśli wartość Twojej Karty Podarunkowej GAP nie pokrywa całości kwoty zamówienia, możesz skorzystać z innej metody płatności, aby w celu wyrównania całości wartości zakupu.

Karta podarunkowa jest jednorazowa. Jeżeli wartość zakupionego towaru jest niższa od wartości karty podarunkowej partnera, różnica nie podlega zwrotowi.

 

2. Aktywacja karty

Kupując kartę w sklepie internetowym www.gap.pl, aktywacja karty odbywa się w chwili uiszczenia opłaty za zamówienie karty. Dowodem aktywacji karty jest dowód zakupu.

 

3. Ważność karty

Karta Podarunkowa GAP jest ważna 6 miesięcy od dnia jej aktywacji. Po upływie terminu ważności karty podarunkowej GAP, klient nie ma prawa do zwrotu jakiejkolwiek płatności pieniężnej, nawet jeśli środki znajdujące się na karcie podarunkowej nie zostały wykorzystane.

 

4. Zwrot towaru

Jeżeli zakup w sklepie internetowym został opłacony kartą podarunkową, w przypadku zwrotu wydawany jest specialny kod rabatowy do wykorzystania na www.gap.pl odpowiadający wartości zwrotu. Kod rabatowy obowiązuje wyłącznie online.

Karty podarunkowej GAP nie można wymienić na gotówkę.

 

5. Oprocentowanie

Środki na karcie nie są oprocentowane.

 

6. Ograniczona odpowiedzialność

CS Retail 1969 s.r.o. nie ponosi odpowiedzialności za Karty podarunkowe, które zostały utracone bądź, które po przekazaniu Użytkownikowi, zostały uszkodzone lub zniszczone. W przypadku utraty (w tym również kradzieży), uszkodzenia lub zniszczenia Karty podarunkowej, Karta podarunkowa nie podlega odtworzeniu. Karty uzyskane w jakikolwiek nielegalny sposób będą nieważne i nie będzie można ich używać do zakupu produktów.

 

7. Obsługa Klienta

E-mail: info@gap.pl

Telefon: +48 732 059 296, PON-PT w godzinach 9:00 - 17:00